אודות עדין ליס

מי אנחנו: משרדנו הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הקניין הרוחני. מקימי המשרד הינם בעלי נסיון רב מאד בתחום הקניין הרוחני, עם מומחיות רבה בטיפול בליטיגציה בתחומי הפטנטים, סימני מסחר וזכויות יוצרים. בתור הזרוע המשפטית של קבוצת עדין ליס פיירניק, משרדנו ממטפל בכל ההיבטים של תחום הקניין הרוחני, לרבות רישום סימני מסחר ומדגמים, יעוץ אסטרטגי בקניין רוחני וליטיגציה מורכבת, עם התמחות ייחודית בליטיגציית פטנטים. הקבוצה מייצגת לקוחות מובילים ישראלים וזרים, הן ברישום זכויות והן בליטיגציה. שני המשרדים בקבוצה והשותפים המייסדים בהם זוכים להכרה כמובילים בתחום הקניין הרוחני על ידי חברות דירוג בינלאומיות, המשבחות את "השירות המעולה והרמה הגבוהה של שירות אישי".

מדוע אנחנו? אנו מעניקים שירותים ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות. הלכה למעשה, משרדנו "עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יכולת, מקצועיות ומהירות תגובה"  (Legal 500). הצוות שלנו מנוסה מאד ביצוג לקוחות זרים וישראליים גדולים, לרבות בליטיגציית פטנטים (כולל בתחום הפרמצבטי) ובסכסוכים בינלאומיים, ומציג "רמת מומחיות שמעטים המשרדים המתחרים שיכולים להתחרות בה" (IAM Patent 1000). בנוסף, לקוחותינו נהנים מיחס אישי של שותפים מנוסים מאד: "חלק גדול מהעבודה, לרבות בבית המשפט, נעשית על ידי שותפים מנוסים; הדבר משתקף באיכות העבודה, אך לא במחיר"  (WTR 1000).

הלקוחות שלנו: אנו מייצגים חלק מהשמות הגדולים והנודעים בתחום הקניין הרוחני. לקוחותינו באים ממגוון רוחב של תעשיות, הן תעשיות "מסורתיות" והן בתחום ההייטק: אינטרנט ותוכנה, כימיה ופרמצבטיקה, מוצרי צריכה, קוסמטיקה, אופנה והלבשה, טבק, מזון ומשקאות, אוניברסיטאות, תקשורת, הון סיכון ופיננסים, וכו'. מעבר ללקוחות בינלאומיים, יש לנו בסיס רחב של לקוחות מקומיים מתעשיות מובילות. הלכה למעשה, פרקטיקת הפטנטים של הקבוצה (באמצעות פיירניק עריכת פטנטים) מעניקה שירותים לחברות והאוניברסיטאות המובילות בישראל.

השירותים שלנו: אנו מעניקים את מכלול השירותים בקניין רוחני. למידע נוסף על תחומי התמחותנו הספציפיים ראו את דפי תחומי העיסוק באתר זה.